Dalsze obniżki gier Xbox Live w Marketplace


Microsoft obniża ceny kolejnych gier z Xbox Live w Marketplace. We wcześniejszym wpisie (Promocje w Marketplace na wiosnę! ) pisałem o tym, iż obniżka jest weekendowa, jak się okazało ceny tych 7 gier (Angry Birds, Burn the Rope, de Blob, Doodle God, IonBallEX, Max and the Magic Marker, Toy Soldiers) zostały obniżone na stałe. Obecnie Microsoft obniża ceny kolejnych gier. Najprawdopodobniej Microsoft nie zaprzestanie na obniżeniu tylko tych tytułów, ale zapewne jest to akcja zaplanowana na dalsze zniżki. Obecnie mamy kolejne 3 tytuły obnizone do 3,49zł

desk

Battlewagon

Średnia ocen na Marketplace PL: 3.5 Średnia ocen na Marketplace US: 2.5

desk

desk

Coś podobnego do Angry Birds zmieszane z Yeti Sports. Gra posiada całkiem ładną grafikę, grywalność jednak nie zachwyca, no cóż zabrakło na koniec dobrego wykończenia i pomysłu. Lepiej już ściągnąć Angry Birds, jeśli ktoś jeszcze nie ma.

Link do Marketplace

Deer Hunter 3D

Średnia ocen na Marketplace PL: 3.5 Średnia ocen na Marketplace US: 3.0

desk

desk

Gra znana z dużych komputerów. Polowanie przy naprawdę ładnej grafice. Ciężko mi oceniać ten tytuł, gdyż nie jestem fanem tego typu gier, ale rozumiem, że ma ona swoje grono odbiorców.

Link do Marketplace

Glyder: Adventure Worlds

Średnia ocen na Marketplace PL: 4.0 Średnia ocen na Marketplace US: 4.0

desk

desk

Najlepsza z przedstawionych tu gier. Ładna grafika i sporo grywalności zapewnione. Niby zwykłe latanie (sterowanie poprzez sensor ruchowy), a jednak potrafi wciągnąć. Miłe spędzenie czasu przez kilka minut w komunikacji miejskiej lub w kolejce do warzywniaka (chociaż idzie lato, to coraz milej w kolejkach :P ).

Link do Marketplace

Microsoft zaczyna nową kampanię obniżania cena gier Xbox Live w Marketplace na stałe (nie jest to promocja ograniczona czasowo!). Warto obserwować kolejne tytuły, które będą miały obniżone ceny. Oby więcej takich dobrych wiadomości!